چهارشنبه 29 شهریور 1391 :: نویسنده : گمنام گمنام

شهید تهرانی مقدم جمع اضداد بود.باید با او رفیق می شدی و می دیدی شهید تهرانی مقدم جز بچه هایی بود که نماز اول وقتش همیشه به راه بود و جز افرادی بود که مصمم بود هر روز زیارت عا شورا را بخواند .ما وقت های متوالی توفیق بود که با هم می رفتیم ورزش و کوهنوردی من خاطرم است بارها شد در کوه در برف سنگین می رسیدیم و نماز را می خواندیم همان جا می ایستاد رو به قبله و سریع زیارت عاشورا را زمزمه می کرد.راضی با این نبود که در حال رفتن بخواند می گفت می خوانیم و بعد می رویم و با سرعت این کار را انچام می داد. شهید تهرانی مقدم ممکن نبود کاری را آغاز کند و نامی از حضرت زهرا(س)نبرد.ایشان در مراسم عزاداری امام حسین(ع)عزادار واقعی بود نه عزادار تشریفاتی ایشان واقعا جز استثنائات بود.

دیگر ویژگی ایشان:

از ویژگی شهید تهرانی مقدم این بود که برای کسی فرقی قائل نبود.دربرخوردکردن همان احترامی را که برای راننده اش قائل بود برای دیگران هم بود.

تحقق وعده ها:

ما قرار بود پروژه ای را انجام دهیم خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم در رابطه با طبقه بندی این پروژه خودمان فکر می کردیم این پروژه10سال طول بکشد ولی در عرض یکسال به نتیجه رسید. مقام معظم رهبری وقتی که خواستند از این پروژه بازدید کنند آمدند و همان جا دستی بر شانه حاج حسن کشیدند و گفتند این حسن آقا هر قول و وعده ای که به من دادند به آن وفا کردند و من ندیدم  که ایشان قولی بدهد اما انجام ندهد.همان جا دست انداختند گردن شهید تهرانی مقدم و پیشانی ایشان را بوسیدند .این اعتماد رهبری به حاج حسن و این ولایت مداری حاج حسن بود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 30 آبان 1391 06:25 قبل از ظهر
انچنان مجذوب شخصیتشاون شدم وقتی مستند صعود را دیدم به خدا حیفه این افراد نا شناخته بمونند.
میدونم الان دارند متن من را میخونند و میخوام که ایشون بدونند که من ادم بزرگی نیستم اما از شما میخوام یاد بگیرم بزرگ بودن را


شهید حسن تهرانی مقدم
دانشمند برجسته و پارسای بی ادعا
درباره وبلاگ

کسانی را که در راه خدا کشته شده‏ اند مرده مپندار، بلکه زنده ‏اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی می‏دهند.
از فضیلتی که خدا نصیبشان کرده است شادمانند و به آنها که در پی شان هستند و هنوز به آنها نپیوسته‏اند بشارت می‏دهند که بیمی بر آنها نیست و اندوهگین نشوند.
سوره آل عمران ؛ آبات ۱۶۹ -مدیر وبلاگ : گمنام گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
سطح مطالب و محیط سایت چگونه است؟آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
ابزار تلگرام